Şanlıurfa Ambulans hizmetlerinde Acil Yardım Ambulansı, Hasta Nakil ambulansı, olmak üzere iki çeşit bulunmaktadır.  Acil Ambulans araçlarında Defibrilator, pulse oksimetre, transport ventilator, infuzyon pompası ve acil müdahalelerde kullanılmak üzere tıbbı malzeme, ilaçlar bulundurulmaktadır. Bunun dışında yoğun bakım için uygun gerekli donanımlar ek olarak bulundurulur. Genelde 3 kişilik ekipten oluşmaktadır. Paramedik veya doktor, acil tıp teknisyeni ve araç sürüsünden oluşmaktadır. Araç sürücüleri ilk yardım sertifikası sahip kişilerden olması gerekmektedir.

Urfa Hayat Ambulans olarak şanlıurfa ve şehirler arası Hasta Nakil Ambulansı ve Acil Ambulans hizmetleri vermekteyiz. Tüm ambulanslarımız son teknoloji mobil haberleşmeye uygun, telsiz ve araç takip sistemlerine sahiptir. Bünyemizde görev alan tüm teknik personellerimiz gerekli hizmet için eğitimden geçmekte olup koordineli ve düzenli bir hizmet anlayışı ile Acil Ambulans hizmetleri vermektedir. 

şanlıurfa ambulans 7/24 Acil Ambulans Hizmetleri

 

Acil Yardım Ambulansına ihtiyacınız olduğunda sizlere tüm Şanlıurfa'nın Tüm ilçelerinde haftanın 7 günü günün tüm saatlerinde hizmet vermekteyiz. Şanlıurfa'da hangi semtte mahallede olursanız (Haliliye, karaköprü, siverek, halfeti, eyübiye, akçakale, harran, ceylanpınar, viranşehir, suruç, hilvan, ) olsun bizlere ulaşabilir ve 7/24 Acil Ambulans talep edebilirsiniz. Hastanın en yakın sağlık merkezine ulaştırılması için gerekli donanıma ve personel tecrübesine sahip olan Hayat ambulans şanlıurfa  en kısa sürede sizlere ulaşacaktır. İletişim numaralarımız sürekli açık olup personellerimiz sizlerden gelen taleplerde en hızlı şekilde koordineli olarak hizmet verecektir.

Acil Ambulans Fiyatları Ne Kadardır?


Acil Ambulans fiyatları için bizlere ulaşıp fiyatlar hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Ambulans fiyatları hastanın nereden alınıp nereye gideceği durumuna göre den sonra sağlık bakanlığının belirlediği fiyatlar doğrultusun da fiyat verilmektedir. Hayat Özel Ambulans hizmetlerine öncelikle hasta sağlığı gelmekte olup fiyatlar konusunda da mümkün olan en ekonomik şekilde sizlere hizmet verilmektedir.